https://www.facebook.com/rakaris.kids

Interneta vietnes www.rakaris.lv lietošanas noteikumi


1. Pirms sākt lietot SIA „Karaganda” (reģistrācijas Nr.40203097581, adrese –Purvciema iela 53 - 103, Rīga, LV-1035) interneta vietni  www.rakaris.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes  www.rakaris.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).2. Ar interneta vietni www.rakaris.lv tiek saprasta SIA „Karaganda” pārvaldītā interneta vietne, kuras interneta adrese ir  www.rakaris.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
3. Apmeklējot interneta vietni  www.rakaris.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni  www.rakaris.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
5. Informējam, ka SIA „Karaganda” interneta vietnē  www.rakaris.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes  www.rakaris.lv lietošanas laikā.
6. SIA „Karaganda” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes  www.rakaris.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē  www.rakaris.lv.
7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni  www.rakaris.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
8. Interneta vietnes  www.rakaris.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Karaganda” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē  www.rakaris.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
9. Interneta vietnes lietotājs var izmantot piedāvātās iespējas un pakalpojumus bez reģistrēšanās, kas nemaina noteikto lietošanas kārtību.
10. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes  www.rakaris.lv par dažāda veida aktualitātēm.
11. SIA „Karaganda” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes  www.rakaris.lv lietošanas laikā.
12. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Karaganda” interneta vietnē  www.rakaris.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes  www.rakaris.lv kontaktpersonu.

Interneta vietnē  www.rakaris.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

13. Ar brīdi, kad vietnes lietotājs izvēlas piedāvātās iespējas un pakalpojumus, tas kļūst par distances līguma, kas noslēgts starp SIA „Karaganda” un vietnes lietotāju – fizisku vai juridisku personu, vienu no pusēm. Distances līgums attiecas uz visiem lietotāja pasūtījumiem, kas veikti izmantojot SIA „Karaganda” vietni www.rakaris.lv. Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz vietnes lietotājs veicis pasūtījumu ar interneta palīdzību un saņēmis no SIA „Karaganda” apstiprinājumu, ko automātiski, pēc pasūtījuma pabeigšanas ģenerē ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījuma apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt lietotāja puses, kurām tie adresēti.
14. Lietotājam vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.rakaris.lv norādīto kārtību. Lai saņemtu pieejamos pakalpojumus, nepieciešams veikt vietnē norādītās darbības.
15. Neizmantojiet interneta vietnē www.rakaris.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Karaganda” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.rakaris.lv lietošanas noteikumiem.
16. Pieprasot SIA „Karaganda" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz rakaris.kids@gmail.com no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA „Karaganda", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.rakaris.lv tālruni: 26701014.
17. SIA „Karaganda”, konstatējot interneta vietnē www.rakaris.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „Karaganda” distances līgumu var atcelt gadījumos: ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
18. Interneta vietnes www.rakaris.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.rakaris.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.rakaris.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.rakaris.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.rakaris.lv starpniecību.
19. Interneta vietnē www.rakaris.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Karaganda” īpašums.
20. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Karaganda” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz norādīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA „Karaganda" ir tiesīgs nosūtīt informāciju par www.rakaris.lv un SIA „Karaganda" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

Interneta vietnē www.rakaris.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

21. SIA „Karaganda” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts no interneta vietnes www.rakaris.lv paziņojums / atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
22. Lietojot interneta vietni www.rakaris.lv, piekrītat, ka SIA „Karaganda” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.rakaris.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
22.3. www.rakaris.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
22.4. IP adreses,
22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.rakaris.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
23. SIA „Karaganda” interneta vietnē www.rakaris.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.
24. SIA „Karaganda” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietneswww.rakaris.lv  lietotājs paliks anonīms.
25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.rakaris.lv, kļūst par rakaris” īpašumu, kurus SIA „Karaganda” kā interneta vietnes www.rakaris.lv pārvaldītājs, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.rakaris.lv, esat piekritis, ka SIA „Karaganda” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes www.rakaris.lv privātuma un autortiesību aizsardzība.

27. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē www.rakaris.lv ievadītos datus, SIA „Karaganda” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.rakaris.lv lietošanas noteikumiem.
28. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies ar interneta vietnē sniegto informāciju par preces vai pakalpojuma galvenajām īpašībām.
29. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies ar preces norādīto cenu, ieskaitot nodokļus un nodevas.
30. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka skaidri apzinaties, ka pasūtījums ietver pienākumu veikt tā apmaksu.
31. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
32. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
33. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA „Karaganda" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.rakaris.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
34. SIA „Karaganda” atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi..

Par interneta vietnes www.rakaris.lv lietošanas noteikumiem.

35. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
36. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
37. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.rakaris.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Karaganda”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Karaganda” un trešajām personām.
38. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Karaganda”, skatiet mājas vietnes www.rakaris.lv sadaļā „Kontakti” vai šo noteikumu noslēdzošajā sadaļā “SIA Karaganda” rekvizīti”.

Interneta vietnē www.rakaris.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

39. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.
40. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.
41. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar SIA „Karaganda” dokumentu parakstīšanas noteikumu” papildinājuma Nr.1 nosacījumiem

42. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
a. Saņemot pasūtīto preci ar SIA „Karaganda” kurjera piegādi – pircēja paraksts uz kurjera izsniegtā piegādes apliecinājuma dokumenta;
b. Saņemot pasūtīto preci no DPD kurjera vai Izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;
c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.
43. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 44.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

Interneta vietnes www.rakaris.lv pārvaldītāja SIA „Karaganda” rekvizīti

SIA „Karaganda”,
Vienotais reģistrācijas numurs 40203097581,
Juridiskā adrese: Purvciema iela 53 - 103, Rīga, LV-1035.
Tālrunis 26701014.
E-pasta adrese: rakaris.kids@gmail.com

Grozs ir tukš